HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

Sinan Daşdemir Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına adaylığını koydu

İş insanı, siyasetçi ve Daşdemir Çiftlik sahibi Sinan Daşdemir, 27 Temmuz 2024 Cumartesi günü gerçekleşmesi planlanan Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanlığına adaylığını koydu.
 
07.07.2024 12:09
Sinan Daşdemir Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına adaylığını koydu
Sinan Daşdemir Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına adaylığını koydu
Sinan Daşdemir, iş dünyasındaki başarılı kariyeri ve siyaset alanındaki tecrübeleri ile tanınan bir isim. Daşdemir Çiftlik'in sahibi olarak tarım ve hayvancılık sektöründe önemli bir yer edinen Daşdemir, aynı zamanda toplumsal projelere de büyük önem veriyor.Daşdemir'in adaylığı, Sakarya'daki Ağrılılar topluluğu tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği, bölgedeki Ağrılı vatandaşların kültürel ve sosyal birlikteliğini pekiştirmek amacıyla çeşitli etkinlikler ve projeler düzenleyen önemli bir kuruluş olarak biliniyor.Sinan Daşdemir, adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamasında; "Sakarya Ağrılılar Kültür ve Dayanışma Derneği'nin, hemşehrilerimiz arasındaki bağı daha da güçlendirmek için elimden geleni yapmaya hazırım. Başkanlık görevine layık görülürsem, derneğimizin faaliyetlerini daha da genişletecek ve toplumumuza daha fazla katkı sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz" dedi.27 Temmuz'da gerçekleşecek olan başkanlık seçimi, Sakarya Ağrılılar için büyük bir önem taşıyor. Sinan Daşdemir'in adaylığı ile ilgili gelişmeler merakla beklenirken, dernek üyeleri arasında heyecanlı bir atmosfer hakim.

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr