HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

Hiper Ajans Sahibi Ömer Akdemir ve CHP’li Goncagül Dursun dünyaevine girdi

Sakarya'da faaliyet gösteren ve şehrin en seçkin reklam ajanslarından biri olan Hiper Ajans'ın sahibi Ömer Akdemir ve CHP Gençlik Kolları İlçe Yöneticisi Goncagül Dursun, görkemli bir törenle hayatlarını birleştirdi.

 
09.07.2024 14:35
 Hiper Ajans Sahibi Ömer Akdemir ve CHP’li Goncagül Dursun dünyaevine girdi
 Hiper Ajans Sahibi Ömer Akdemir ve CHP’li Goncagül Dursun dünyaevine girdi
Nazife ile Fatih Akdemir çiftinin Hiper Ajans'ın sahibi oğlu Ömer Akdemir ile Zeynep ile Mehmet Ali Dursun çiftinin CHP Düzce Gençlik Kolları İlçe Yöneticisi olan kızı Goncagül Dursun, Arya Salon'da düzenlenen muhteşem bir nikah ve düğün töreninde dünyaevine girdi.Politika Dünyasından tanınmış isimler bir araya geldi

Düğün töreninde, iş, sanat, medya, spor ve politika dünyasından birçok tanınmış isim bir araya geldi. Nikah şahitliğini Düzce Milletvekili Talih Özcan yaparken, CHP Genel Merkez Parti Meclis Üyesi ve Genel Merkez Yerel Yönetimler Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, Sakarya Fotoğrafçılar ve Tabelacılar Odası Başkanı Cevat Özen, CHP Serdivan İlçe Başkanı Nalan Yelekçi Turhan ile çok sayıda partili de bu mutlu güne tanıklık etti.Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşti

Tören, çiftin aileleri ve dostlarının katılımıyla sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşti. Düğünde yapılan konuşmalarda, çiftin mutluluğuna dair dilekler iletilirken, törene katılan konuklar gece boyunca eğlenerek bu özel anı kutladı.  

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr