HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

YÖÇEYDER'in Geleneksel Pikniği Poyrazlar Mesire alanında gerçekleşti

Yetim ve Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (YÖÇEYDER) Başkanı Abdülkadir Şen ve yönetim kurulu üyelerinin öncülüğünde düzenlenen geleneksel YÖÇEYDER pikniği, Poyrazlar mesire alanında coşkuyla gerçekleştirildi.

 
08.07.2024 13:01
 YÖÇEYDER'in Geleneksel Pikniği Poyrazlar Mesire alanında gerçekleşti
 YÖÇEYDER'in Geleneksel Pikniği Poyrazlar Mesire alanında gerçekleşti
Etkinlikte, çocuklar ve anneler dolu dolu bir programla beş saat boyunca keyifli vakit geçirdi. Aileler, hem ikramlarla hem de çocukların neşeli anlarıyla unutulmaz bir gün yaşadı.

Teşekkür

Bu özel etkinlikte YÖÇEYDER'i yalnız bırakmayan birçok misafir de hazır bulundu. Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, işadamları Hilmi Çorapsız, Şenol Çalışkan, Serkan Diyarbekirli, Yusuf Erkan, Prof. Yusuf Genç ve adını sayamadığımız birçok gönül dostu etkinliğe katılarak destek verdi. Programa gelmek isteyip gelemeyen dostlarımız da dualarıyla yanımızda oldular.

Destek

Sakarya'nın manevi paratonerlerinden biri olan YÖÇEYDER'e her konuda destek olan tüm gönül dostlarına, katılım gösteren ailelere, organizasyonda emeği geçen anne çocuk komisyonuna ve gençlik komisyonuna gönülden teşekkür ediyoruz. Bu tür etkinliklerle çocuklarımızın ve ailelerimizin bir araya gelmesi, birlik ve beraberliğin güçlenmesine katkı sağlıyor. Etkinlik boyunca yaşanan neşeli anlar, YÖÇEYDER'in misyonunu ve önemini bir kez daha gözler önüne serdi.

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr