HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele

Toplam 14 takımın yarıştığı SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada  A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrılırken ve her iki grupta kıyasıya mücadeleye sahne oldu.
 
10.07.2024 14:00
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvasında nefes kesen mücadele
Altek Teknik Tesisat Ali Candan ve Vedat Kırcı'nın ana sponsorluğunda büyük bir coşkuyla sürdürülen SATSO 7. Meslek Komitesi Geleneksel Futbol turnuvasında 9 Temmuz Salı günü A Grubundan; Eco Beyaz FC ile Mert Isı karşı karşıya gelirken, gün Delta ile Hakiş Doğalgaz'ın nefes kesen rekabetiyle sona erdi. Kıyasıya mücadeleye sahne olan karşılaşmalarda Eco Beyaz FC, Mert Isı'ya 4 - 8 mağlup olurken; Hakiş Doğalgaz ise Delta'yı 5 - 2 yenerek puan sahibi oldu.Bu hafta yapılacak karşılaşmalar11 Temmuz Perşembe günü, A Grubu'nda Ada Akel ile Protek Mühendislik karşı karşıya gelecek. B Grubu'nda ise aynı akşam Hakiş Doğalgaz, Dekare Endüsriyel Mühendislik ile mücadele edecek. 12 Temmuz Cuma günü ise Mert Isı - Delta ve Emka Toptan Tesisat - Eco Beyaz FC'nin rekabetiyle hafta sonlanacak.

 

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr