HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

ÜST ÜSTE 3. KEZ

12.01.2024 16:17
ÜST ÜSTE 3. KEZ
ÜST ÜSTE 3. KEZ
Sakarya Gelişim Basketbol U14 takımı Anadolu şampiyonu oldu!

ÜST ÜSTE 3. KEZ


Sakarya Gençlikspor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen U14 Basketbol Ligi tamamlandı. Puan usulü oynanan ligde Sakarya Gelişim Basket ile ASAŞ karşılaştı. Ligde oynadığı 13 maçın 12'sini kazana Gelişim Basket, rakibi önünde çok üstün bir oyun sonunda salondan 75-46 galip ayrıldı. Bu sonuçla şampiyonluğunu ilan eden Gelişim Basket üst üste üçüncü kez ligin birincisi oldu. Gelişim Basket bu sonçla ilimizi 5 Şubat'ta Zonguldak'ta yapılacak grup maçlarında temsil etme hakkı kazandı. Ligde ikinciliği Sakarya Basket alırken, ASAŞ üçüncü Tıbbiyeliler ise dördüncü oldu.

ÜST ÜSTE 3. KEZ

ÜST ÜSTE 3.KEZ

Şampiyonluğun sevincini doyasıya yaşayan Gelişim Basket.ol Takımında sporcularını kutlayan Antrenör Fruk Güdül, U14'te üçüncü kez kazanılan şampiyonluğun mutluluğunu yaşadı. Antrenör Güdül, "Kulüp olarak bir şampiyonluk daha kazandık. U14 Liginde böyle bir başarıyı üst üste üç kez tekrarlamak büyük başarı. Bunda emeği olan sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyorum. Şimdi grup maçlarında da aynı performansı sergileyerek yolumuza emin adımlarla ilerlemek istiyoruz" dedi

ÜST ÜSTE 3. KEZÜST ÜSTE 3. KEZÜST ÜSTE 3. KEZ
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr