HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası'nda kıyasıya rekabet

SATSO 7. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen Futbol Turnuvasında rekabet sürüyor.
Turnuvada toplam 14 takım, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrıldı ve her iki grupta da nefes kesen mücadeleler yaşanıyor.
 
09.07.2024 17:00
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası'nda kıyasıya rekabet
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası'nda kıyasıya rekabet
Altek Teknik Tesisat Ali Candan ve Vedat Kırcı'nın ana sponsorluğunda büyük bir coşkuyla sürdürülen turnuvada 8 Temmuz Pazartesi akşamı oynanan maçlar büyük heyecana sahne oldu. A Grubu'nda Egas Mühendislik, Mikron Grup'u 4-2 mağlup ederken; B Grubu'nda ise Zirve Teknik, Emka Toptan Tesisat'a mağlup oldu.Yaklaşan maçlar

Turnuvanın ilerleyen günlerinde de birbirinden heyecanlı maçlar oynanacak. Takımlar, gruplarında üst sıralara çıkmak için büyük bir mücadele veriyor. 9 Temmuz Salı günü B Grubu'nda Eco Beyaz FC, Mert Isı ile rekabet halinde olacakken; Delta ile Hakiş Doğalgaz karşı karşıya gelecek. 10 Temmuz akşamında ise A grubundan; Mikron Grup - AGDAŞ ile, Alfa Mühendislik ise Egaş Mühendislik ile mücadele edecek.

 

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr