HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası: rekabet kızışıyor

SATSO 7. Meslek Komitesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen "Futbol Turnuvası" tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvada toplam 14 takım, A Grubu ve B Grubu olarak ikiye ayrıldı ve her iki grupta da nefes kesen mücadeleler yaşanıyor.
 
07.07.2024 12:00
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası: rekabet kızışıyor
SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası: rekabet kızışıyor
Turnuvanın destekçileri ve organizasyon ekibi

Turnuva, Altek Teknik Tesisat Ali Candan ve Vedat Kırcı'nın ana sponsorluğunda büyük bir coşkuyla sürdürülüyor. Organizasyonun arkasında ise SATSO Meclis üyeleri Adem Bilgen ve Emrah Tetik, Komite Başkanı Salih Kılınçarslan, Komite üyeleri Barış Dalkan ve Erdem Yaşar ile Futbol Komisyon Başkanı Hasan Yavuz gibi isimler bulunuyor. Bu ekip, turnuvanın sorunsuz ve keyifli geçmesi için büyük gayret sarf ediyor.


Sonuçlar ve kararlar

5 Temmuz Cuma akşamı oynanan maçlar büyük heyecana sahne oldu. A Grubu'nda Şen Isı, Ada Akel'e 5-1 mağlup olurken, aynı akşam oynanması planlanan Protek Mühendislik ile Alfa Mühendislik arasındaki maç ise ertelendi. B Grubu'nda ise 4 Temmuz Perşembe günü yapılan karşılaşmada Hakiş Doğalgaz, Eco Beyaz FC'yi 10-2'lik skorla yenerek dikkatleri üzerine çekti. Aynı grupta Mert Isı, Zirve Teknik'i 3-2 mağlup etti.


Yaklaşan maçlar: heyecan devam ediyor*

8 Temmuz Pazartesi günü, A Grubu'nda Egas Mühendislik ile Mikron Grup karşı karşıya gelecek. B Grubu'nda ise aynı akşam Zirve Teknik, Emka Toptan Tesisat ile mücadele edecek. Bu maçlar, turnuvadaki rekabetin daha da kızışacağını gösteriyor.


Turnuva takvimi ve beklentiler

Turnuvanın ilerleyen günlerinde de birbirinden heyecanlı maçlar oynanacak. Takımlar, gruplarında üst sıralara çıkmak için büyük bir mücadele veriyor. Organizasyon ekibi, turnuvanın sorunsuz devam etmesi için çalışmalarını sürdürüyor.


SATSO 7. Meslek Komitesi Futbol Turnuvası, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Tüm katılımcılar, hem sahada hem de saha dışında centilmence rekabetin örneklerini sergiliyor. Turnuva sonunda hangi takımın zaferle ayrılacağı ise büyük bir merak konusu. Turnuva hakkında daha fazla bilgi ve güncel gelişmeler için takipte kalın.

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr