HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı

04.07.2024 16:04
Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı
Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı
Sakarya Hanım Elleri Ahçılar ve Üreten Kadınlar Derneği Federasyonu, Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği ve SATSO'nun ev sahipliğinde engelli bireyler etkinlikte buluştu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası girişimleriyle SATSO Hizmet Kampüsü'nde hayata geçirilen SATSO Mutfak Sanatları Akademisi'nde Etkinliğe katılan engelli çocukların oldukça keyifli olduğu görüldü. 

Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı

Eğitmenlerin de katıldığı etkinlikte usta aşçılar, çocuklara kap kek süslemesi yapmayı öğretip uygulamalı olarak eğitim verdi. Çocuklar, eğitimin ardından hünerlerini sergileyerek lezzetli kekler yapıp birbirlerine ikram etti.

Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı

Sakarya Engelliler ve Yardımlaşma Derneği tarafından yapılan etkinliğe, Sakarya Hanım Elleri Ahçılar ve Üreten Kadınlar Derneği Federasyonu ve SATSO'da destek verdi.

Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı

Etkinlik sonunda etkinliğe katılan engelli bireylere Federasyonu Başkanı Hatice Akman katılım sertifikası verdi.

Dernek Başkanı Aslı Çam, ben çok mutluyum, hepsi çok özel bireyler. Onlarla beraber bu etkinliği yapmak paha biçilemez bir şey. Hepsinin ayrı özellikleri var. Çok anlamlı bir etkinlik oldu. Kap Kek süslüme konusunda çok iyidiler. Hep kendileri gayret gösterdi gayet güzel oldu, şeklinde konuştu.

Engelli çocuklar SATSO’da etkinliğe katıldı

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, bugün SATSO Mutfak Sanatları Akademisi'nde engelli bireylerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Gönüllerince eğlendiler ve kap kek süslemeleri yaptılar. SATSO olarakta her zaman engelli kardeşlerimizin yanında olduğunu söyledi.

Etkinliğe, Sakarya Hanım Elleri Ahçılar ve Üreten Kadınlar Derneği Federasyonu Hatice akman, Sezcan Tahan  Mutfak sanatları akademisi çalışanları, Birlik beraberlik federasyonu Sakarya il Başkan yardımcısı Ayhan Çakmak, Engeliler yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam, Dernek yönetim kurulu üyesi Mine Sarıkaş, Ayşe Ay katıldılar.

Dernek Başkanı Aslı Çam. SATSO meclis başkanı Erdem Ercan'a katkılarından dolayı plaket verdi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr