HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

SAGÜSAD FOTOĞRAF SEMİNERLERİ YAPILDI

12.06.2023 20:35
SAGÜSAD FOTOĞRAF SEMİNERLERİ YAPILDI
SAGÜSAD FOTOĞRAF SEMİNERLERİ YAPILDI
Sakarya Güzel Sanatlar Derneği'nin Ofis Sanat Merkezinde düzenlemiş olduğu fotoğraf seminerleri fotoğraf severlerin katılımı ile gerçekleşti.Seminerler SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Başkanı Sefa Ulukan'ın açılış konuşmaları ile başladı. 

Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD)'den İsmail İkiz "Proje Hazırlama Teknikleri"  , Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) 'dan Hasan Koca " Sokak Fotoğrafçılığı" , Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği   (BUFSAD)'dan Galip Çetiner "Uzun Pozlama" , Balıkesir Fotoğraf Sanatı Derneği (BASAF)' tan Osman Sipahi 

SAGÜSAD FOTOĞRAF SEMİNERLERİ YAPILDI

"Tülütabaklar" , Balıkesir Fotoğraf Sanatı Derneği (BASAF) 'tan Yalçın Kiremitçi 

"Balıkesir'de Son Keçeciler" , FOTOĞRAFMETRE  Derneğinden Şevki Silan "Gece Fotoğraf Çekim Teknikleri" , Beylikdüzü Fotoğraf Derneği (BEYFOTODER) 'den Hikmet Yılmaz "Fotoğrafta Manipülasyon" ve Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK)' tan Duygu Nazire Kaşıkcı "Sunum Hazırlama Teknikleri" konularında izleyicileri bilgilendirdiler. 

SAGÜSAD FOTOĞRAF SEMİNERLERİ YAPILDI

Geniş bir katılım ve ilgiyle izlenen seminerlerin sonunda eğitmenlere plaketleri takdim edildi. Fotoğraf Seminerlerinin TFSF bünyesinde diğer bölgelerde de yapılması kararı alındı.

Bu anlamlı günde bizlerle birlikte olan TFSF Başkanımız Sayın Sefa Ulukan'a, TFSF Dernek Başkanlarımıza , sunumları ile katkı sağlayan fotoğraf dostlarımıza,  seminerlerimize katılan üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr