HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 23 TEMMUZ 2024, SALI

MÜSİAD’dan MHP İl Başkanlığına ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti.
 
03.07.2024 18:21
MÜSİAD’dan MHP İl Başkanlığına ziyaret
MÜSİAD’dan MHP İl Başkanlığına ziyaret
Sakarya'nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan MÜSİAD Sakarya Şubesi, ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak MHP Sakarya İl Başkanlığını ziyaret eden MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Yönetimi ile bir araya geldi.MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ve yönetimi ile MÜSİAD çalışmaları ve güncel gelişmeler hakkında görüşen Başkan Filizfidanoğlu, misafirperverliklerinden dolayı MHP İl Başkanlığına teşekkür etti.Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan MÜSİAD Sakarya Şubesi, paylaşımında "İl Başkanı Sn. Oğuz Alkaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ziyaret ettik. Çalışmalarımız ve güncel gelişmeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine sıcak ve samimi misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum." İfadelerini kullandı. 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr