HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 24 TEMMUZ 2024, ÇARŞAMBA

BAŞKAN CUROĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI!

28.10.2023 13:27
BAŞKAN CUROĞLU'NDAN  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI!
BAŞKAN CUROĞLU'NDAN  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI!
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. Yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.Başkan Curoğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı:" Milletimizin her türlü imkânsızlığa rağmen vatan sevgisi, hürriyet ve istiklal aşkıyla bağımsızlığına kavuşabilmek için inanç ve kararlılıkla giriştiği milli mücadelenin ardından elde etmiş olduğu büyük bir zaferin sonucu ilan edilen Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıl dönümünü kutlamanın büyük gururunu yaşıyoruz.

 

        Cumhuriyetin ilanıyla Türk Milletinin ve Devletinin varlığı ve istiklali ebedileşmiş, eşitlik ve özgürlük gibi kavramlar toplumsal hayatımızın değiştirilemez ilkeleri arasında yer almıştır. Türkiye Cumhuriyeti, kuruluşundan bu yana vizyonunu geliştirerek emin adımlarla geleceğe yürümekte ve muasır medeniyeti yakalamış modern ve büyük Türkiye ideali yolunda hedeflerini gerçekleştirmektedir. Binlerce yıla uzanan köklü devlet geleneğimizden ve birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ile Cumhuriyetimizi ilelebet koruyarak hep birlikte yaşatacağız.        Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" dedi.

 
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)sakaryamedyasi.com.tr
Tüm hakları Sakarya Medyası adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr